Konsultacje dietetyczne przez Internet

Czy Państwa zdaniem można osiągnąć pożądane efekty przy konsultacjach dietetycznych online? Ewentualnie z czy ich usług skorzystać bo oszustów też pewnie nie brakuje? Miałem możliwość zrobić analizę składu ciała ale nic poza tym no i to było rok temu. Teraz mieszkam poza Łodzią i ne mam w okolicy dietetykow. Z kolei przez net próbowałem dwukrotnie ale osoby na które trafiłem były niezbyt elastyczne w dopasowaniu diety do moich możliwości. Chciałbym schudnąć stosując dietę + odpowiedni trening

Witam
Przygotowuję dietę-mail dla pacjentów, którzy z różnych powodów nie mogą stawić się osobiście w gabinecie. Przesyłam jedynie ankietę do wypełnienia, w której każdy szczegółowo opisuję swoje preferencje kulinarne, tryb życia, co lubi jeść a czego nie jada. Jest to trochę czasochłonne ale przynosi efekty. Nie jest to on-line ale korespondencja mailowa. Zapraszam na stronę www.navita.pl

Oczywiście, wielu dietetetyków pomaga pacjentom również online dlatego najlepej przed wybraniem odpowiuedniej osoby poszukać opinii na jej temat.

Witam,

Wielu dietetyków przygotowuje diety dla pacjentów drogą elektroniczną - sama kilkakrotnie świadczyłam takie usługi. Natomiast jeżeli ma Pani obawy do korzystania z takich usług proponuję sprawdzić opinie o wybranym dietetyku - jest wiele takich baz gdzie pacjenci dzielą się swoimi opiniami. Ponadto dobry dietetyk to ten który nie odeśle Pani gotowego jadłospisu zaraz po Pani mailu tylko będzie Pani musiała na niego poczekać 2-3 dni - wtedy ma Pani pewność że jest on indywidualnie dopasowany.