Kontakt dłoni ze spermą a ryzyko ciąży

Podczas ostatniej nocy z partnerką miałem wytrysk w majtki, chwilę później dotknęła ona moich majtek na sekundę, chwilę potem po kilku minutach poszła ona do łazienki załatwić się - możliwe że dotknęła swojej pochwy i śluzu tylko z zewnątrz. Czy jest możliwe, że zaszła w ciążę?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! W opisanej sytuacji nie jest możliwe zajście w ciążę. Do zajścia w ciążę potrzebna jest obecność istotnej ilości nasienia w drogach rodnych kobiety, a ten warunek nie został przez Państwa spełniony. Pozdrawiam serdecznie!