Kontakt intymny tydzień po okresie a ryzyko ciąży

Witam, tydzień po okresie miałam kontakt intymny z chlopakiem, później, około dnia owulacji zauważyłam jednorazowe plamienie które nigdy nie występowało. Teraz natomiast zaobserwowalam u siebie biały, gesty śluz który wydzielał się w dni nieplodne, jednak przestawał tydzień przed miesiaczką. Obecnie 5 dni przed planowanym okresem wciąż występuje, czy to mogą być objawy ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwa jest ciąża. Natomiast plamienie mogło być plamieniem implantacyjne.