Kontakt penisa i warg sromowych przez pocieranie się

Witam, czy istnieje możliwość zajścia w ciażę w sytuacji, kiedy nastąpił kontakt penisa i warg sromowych przez pocieranie się? Nie doszło do wytrysku, członek nie został wprowadzony do pochwy, ale na penisie znajdowała się niewielka ilość wydzieliny. Okres spóźnia mi się 4 dni, wykonałam test ciążowy, ale wynik wyszedł negatywny. Do opisywanej przeze mnie sytuacji doszło 18 dni temu i były to dni płodne. W ostatnich dniach przyjmowałam Bactrim i Sinulan. Czy może mieć to wpływ na spóźnienie?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

możliwość w takiej sytuacji istnieje jednak prawdopodobieństwo jest bardzo niskie. Różne sytuacje mogą wpływać na rozregulowanie cyklu np. stres, przeziębienie. Jeśli test wyszedł negatywny, a był to test bardzo czuły to oznacza, że nie jest Pani w ciąży.

Pozdrawiam.