Kontakt penisa z pochwą podczas pieszczot

Witam! Gdy pieściliśmy sie z moją dziewczyną mój penis przez pare sekund miał kontakt z jej wejściem do pochwy jednak nie wszedł do niej. Były to jej dni płodne. Czy przy takiej sytuacji istnieje możliwość zapłodnienia przez plemniki znajdujace sie w preejakulancie? Z gory dziekuje za odpowiedz.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Warto zaprzyjaźnić się z gumką, czyli prezerwatywą, nawet dla pettingu, jeśli unika się pełnych kontaktów.
Wybór w aptekach jest spory, dobrze wypróbować różne, ale lepiej preferować renomowane firmy, np.Durex.
Jest to rzadka praktyka wśród młodych, ale to szkoda.
Można uniknąć wielu lęków, stresów, niepewności...
Pozdrawiam.