Kontakt przed 16 laty z osobą, która umarła na HIV

16 lat temu mialam kontakt seksualny z mezczyzna. Pekla nam prezerwatywa. Całkiem niedawno dowiedzialam sie ze zmarl na hiv. Czy jest mozliwe zeby przez te 16 lat hiv nie dalo znac o sobie. Strasznie boje sie isc zrobic badanie :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zarażenie wirusem HIV przez wiele lat może przebiegać bezobjawowo. Z pewnością powinna Pani się przebadać się w kierunku obecności wirusa.