Kontakt seksualny z dwoma mężczyznami a ustalenie ojcostwa

A więc tak,ostatnią miesiączke miałam 4-5.06 moje cykle trwają 28-29dni.Z mężem od paru cykli staraliśmy się o dziecko.12.06 doszło do pettingu z innym mężczyzną,stosunku nie było(jakaś ilośc spermy mogła dostać sie w okolice pochwy).Od dn. 19.06-22.06 kochaliśmy się z mężem.04.07 zrobiłam test betaHCG i wyniósł 307,6.Dnia 10.07 USG i pęcherzyk ciążowy wynosił GS=0.53cm. Następne USG 18.07 i CRL=0.26cm Ys=0.35cm, GS=1.82cm. Bardzo proszę o pomoc kto może być potencjalnym ojcem?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wiarygodny wynik może dać w takiej sytuacji wyłącznie badanie genetyczne, na które składają się próbki materiału - matki, dziecka i potencjalnego ojca.
Kontakty z dwoma mężczyznami były w na tyle krótkich odstępach czasu, że na tym etapie, na podstawie miesiączki i obrazu w USG nie da się ustalić konkretnego dnia zapłodnienia.
W przypadku stosunku i pełnej penetracji, szanse zapłodnienia są oczywiściewiększe niż w pettingu, jednak nie da się na 100% wykluczyć i tego wariantu.