Kontakt smsowy z dziewczyną poznaną na portalu randkowym

Dzien dobry Mam 25 lat jestem chłopakiem ja mieszkam w Baniach miejscowosc za Szczecinem a dziewczyna która poznałem mieszka w Swinoujsciu i mamy kontakt tylko smsowy na początku jak sie poznalismy przez pewien portal randkowy pisalismy do siebie duzo smsów z serduszkami i buziaczkami ostatnio zauwazyłem ze ona juz tak czesto do mnie nie wypisuje czy to moze oznaczac ze powli przestaja ją interesowac dziekuje.

Dzień dobry!

To jest pytanie, na które odpowiedzieć może tylko dziewczyna i to do niej warto je skierować. Być może dalsze trwanie relacji wyłącznie w kontakcie wirtualnym to dla niej za mało? Być może chciałaby spotkania? Być może jest w innym związku lub poznała kogoś i postanowiła zrezygnować z flirtu z Panem? Być może ma trudniejszy okres w życiu i brakuje jej czasu lub sił na kontynuowanie znajomości? Być może coś rozczarowało, zdystansowało ją do Wasze relacji? - itd. Szukanie odpowiedzi bez kontaktu z dziewczyną byłoby jak wróżenie ze szklanej kuli.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Trudno powiedzieć, by można było uznać, że poznał Pan dziewczynę, o której Pan pisze, a na pewno nie można powiedzieć, by były podstawy, by ta relacja miała mieć poważniejszy i bardziej trwały charakter, skoro nie uczynił Pan nic, by znajomość weszła na wyższy poziom, czyli doprowadziła na przykład do rzeczywistego spotkania.
Istotnie, tak jak Pan przypuszcza, prawdopodobnie dziewczyna przestaje się powoli interesować taką formą kontaktów, bo, jak rozumiem, nie dzieje się nic, co miałoby prowadzić do jej pogłębienia.

Pozdrawiam.