Kontakt waginalny z prostytutką w prezerwatywie

Witam. Około 50 dni temu miałem kontakt waginalny z prostytutką w prezerwatywie. Test na hiv wykonałem miesiąc później (combo ag/ab) wyszedł ujemny. Natomiast teraz męczy mnie przeziębienie. Biorę już drugi antybiotyk. Zaczęło się od febry i typowych objaw przeziębienia, gdy wydawało mi się, że już minęło, to moje gardło stało się silnie przekrwione i strasznie bolą mnie korzonki. Czy mogą to być objawy hiv? Kiedy powinienem zrobić znów badanie na hiv? I jakie badania dodatkowe zrobić?

Aleksander Ropielewski

Moga to być objawy HIV. Prosze powtórzyć badnaie po 12 tygodniach od zachowania ryzykownego. Poza tym prosze wykonać badanie w kierunku WZW B i C oraz kiły.