Kontrolny rezonans pół roku po udarze niedokrwiennym
Witam.Pół roku temu miałem udar niedokrwienny.Teraz miałem kontrolny rezonans.Proszę o wyjaśnienie opisu badania-w pobliżu styku korowo-podkorowego przedniej części lewej wyspy jest widoczne pojedyńcze drobne niespecyficzne ognisko uszkodzenia istoty białej wielkości 3mm.Natomiast podczas pobytu w szpitalu miałem dwukrotnie MR-W rdzeniu przedłużonym na poziomie oliwek po stronie lewej stwierdza się dyskretną pasmowatą ok 1cm strefę wysokiego sygnału w obrazach T2

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Opis wskazuje na zmiany po udarowe. Proszę pokazać wynik lekarzowi kierującemu. Będzie mógł powiedzieć coś więcej.
Pozdrawiam.