Kontuzja stopy a zdjęcie RTG

Witam, W środę w trakcie meczu doznałem kontuzji stopy. Na izbie przyjęć zrobiono mi zdjęcie RTG. Lekarz nie stwierdził złamania ani pęknięcia. Niestety na stopę nie stanę. W czwartek wybrałem się prywatnie do ortopedy, który też nie stwierdził pęknięcia. Stwierdził jedynie że w wskazanym miejscu może coś być (pęknięcie) lecz na zdjęciu RTG jest to mało widoczne. Dostałem skierowanie na tomografię stopy, która ma dokładniej sprawdzić ( pilne niestety termin dopiero 12 października). Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję ponownie udać sie na SOR, być moze badanie bedzie wykonane szybciej - ewentualnie wizyta u lekarza medycyny sportowej.