Kontynuacja stosowania tabletek antykoncepcyjnych po przerwie

Zapomniałam zażyć tabletkę antykoncepcyjna w pt (jutro minie tydzień). kontynuowałam w sb ale pominiętej dawki juz nie połknęłam. Dzisiaj tj czwartek zaczęłam krwawić, a ostatnio tabletkę z blistra biorę jutro. Co robić? Kiedy zacząć nowe opakowanie? Pozdrawiam.

witam,
należy tabletki przyjmować regularnie.
W tej sytuacji proponuje albo odczekac jeden cykl i zacząć nowe opakowanie z nowym krwawieniem lub po 7 dniowej przerwie po prostu przyjąć pierwsza tabletkę.