Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kopulasty kształt zmiany skórnej w wyniku badania mikroskopowego

Witam otrzymałem dzis wyniki badania i czy mam się czegos bac czy wszystko jest ok. Opis Makroskopowy: Kopulastego kształtu zmiana skórna śr 1,3cm o sinoczarnej matowej powierzchni zewnetrznej, podstawa zmiany osadzona na wrzecinowatym fragmencie makroskopowo niezmienionej skóry. i to czego nie rozumiem Wynik Badania Mikroskopowego Granuloma pyogenicum Excisio completa
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Podany wynik oznacza: Granuloma pyogenicum - ziarniniak ropotwórczy (łagodna zmiana naczyniowa o niejednoznacznej etiologii). Excisio completa - wycięto w całości. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

0

Witam, na polski: ziarniniak ropotwórczy-łagodny rozrost nowotworowy wycięcie całkowite-nic z guza nie zostało w obrębie zdrowych tkanek. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy