Kopulasty kształt zmiany skórnej w wyniku badania mikroskopowego

Witam otrzymałem dzis wyniki badania i czy mam się czegos bac czy wszystko jest ok. Opis Makroskopowy: Kopulastego kształtu zmiana skórna śr 1,3cm o sinoczarnej matowej powierzchni zewnetrznej, podstawa zmiany osadzona na wrzecinowatym fragmencie makroskopowo niezmienionej skóry. i to czego nie rozumiem Wynik Badania Mikroskopowego Granuloma pyogenicum Excisio completa
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Granuloma pyogenicum - ziarniniak ropotwórczy (łagodna zmiana naczyniowa o niejednoznacznej etiologii). Excisio completa - wycięto w całości. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.