Korekcja wady wzroku okularami

Dzień dobry, moja córka ma 16 lat i wadę wzroku ( astygmatyzm i -2). W przeciągu 1,5 roku wada pogorszyła się z -1,25 na -2. Czy powinnam robić jeszcze jakieś dodatkowe badania czy czekać i robić częste badania wzroku i korygować wadę okularami? Pozdrawiam Monika

Witam. Rosnące dzieci powinny kontrolować oczy co 6 m-cy. Pani z córeczką chodzicie prawidłowo do kontroli,zmieniacie okulary itp. Można stosować dodatkowo suplementy z wyciągiem z borówki amerykańskiej. Badania dodatkowe nie są konieczne. Pozdrawiam