Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 1 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Korekta odstających uszu a pieprzyk

Dzień Dobry W tym roku chce zrobic korekcje odstajacych małżowin usznych. I oto moje pytanie mam pieprzyka z tyłu ucha. Jak zostanie przeprowadzona wtedy operacja? https://zapodaj.net/bfd1cc89d6f55.jpg.html (dodaje link do zdjęcia tyłu ucha). A drugie pytanie czy można powiedziec lekarzowi o stopniu przylegania ucha ponieważ niechciałbym bardzo przylegajacych. Bardzo proszę o odpowiedz. Dziękuje.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Szanowny Panie, Nie przeszkadza mi to zupełnie, zawsze tak jest że u mnie w trakcie konsultacji można dokładnie sprecyzować swoje oczkowania dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety