Koronarografia a bolesność łydki

Jestem po badaniu koronarograficznym, po którym skierowano mnie na rotablację ze stentowaniem ze względu na zaostrzenie się objawów dusznicy. Dodatkowo otrzymałem lek na nadciśnienie Kamiren XL. Lek mocno zmniejszył ciśnienie krwi do wartości prawidłowych. Natomiast pojawił się problem, gdyż podczas chodzenia boli mnie łydka. Nadmienię również, że lek spowodował ustąpienie obrzęku łydki, który wcześniej występował, ale bez bólu. Czy może to być związane z tym lekiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie charakteru bólu. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza prowadzącego leczenie, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.