Korzeń widoczny w RTG, który należy usunąć po uprzednim wyleczeniu ropnia

A więc byłam u dentysty skierował mnie na zdjęcie RTG w nim ujawnił się korzeń, który należy usunąć po uprzednim wyleczeniu ropnia. Byłam u dwóch dentystów pierwszy kazał go wyrwać pomimo, że ropieje drugi chciał dać antybiotyk lecz nie znalazł nic co mogą zażywać kobiety karmiące. Koniec końca poszłam po antybiotyk do lekarza rodzinnego. Dostałam Duomox.

W obecnej sytuacji pacjentki najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie korzenia w trakcie przyjmowania antybiotyku zleconego przez lekarza rodzinnego.Odpowiednia droga podania znieczulenia mianowicie znieczulenie śródwięzadłowe gwarantuje pełną bezbolesność zabiegu ekstrakcji korzenia.

A jakie jest pytanie? Próbuje zgadnąć co chce Pani się dowiedzieć.
- Duomox można przyjmować karmiąc
- korzeń zęba trzeba usunąć
- sposobem leczenia ropnia jest usunięcię przyczyny , czyli między innymi tego korzenia i oczyszczenia rany
- sam anytbiotyk może być nieskuteczny
- szybkie usunięcie korzenia i ewakuacja treści ropnej jest leczeniem z wyboru i być może nawet zbędny byłby antybiotyk.
-racje miał ten co chciał od razu usunąć
PODSTAWOWĄ ZASADĄ LECZENIA JEST USUNIĘCIE PRZYCZYNY.