Korzystanie z basenu i spożywanie alkoholu podczas stosowania Itrax i Gyno-femidazol

witam,czy biorąc tabletki Itrax 100mg i gyno-femidazol 100 mg mozna chodzic na basen i pic alkohol ??

Renata GrzechociĹska

Jeśli występują infekcja dróg rodnych proponuję się wstrzymać od wizyt na basenie. Dodatkowo leki mogą nasilać działanie alkoholu dlatego sugeruję podczas leczenia odstawić spożywanie alkoholu.