Korzystanie z siłowni po kuracji Izotekiem

. Biorę Izotex od 18września 2015 i 18maja 2016 koniec mam kuracji .I chcę dowiedzieć się:czy mogę chodzić na siłownię , czy mogę jakąś lampkę wina wypić ,jak długo będzie jeszcze skóra schodziła koło warg , rany na skórze/pęknięcia są stawy strasznie mam obolałe , czy wystarczająca jest kuracja /biorę 40 mg dziennie . Bardzo proszę o wskazówki po kuracji

Lek wydala się z organizmu około sześć tygodni od ostatniej kapsułki. W tym czasie obowiązują takie zasady postępowania, jak w trakcie używania leku.