Kości kręgosłupa zniszczone nowotworem

Dzień dobry,Moja mama Teresa ma nowotwór,tak wg lekarzy pokazują badania obrazowe kości kręgosłupa i tylko i wyłącznie te kości są zniszczone.Diagnostyka nowotworu trwa już rok czasu,tomografia komputerowa 2 razy nie pokazała nic poza zniszczonym kręgosłupem,wszelakie badania krwi wręcz idealne Nieznacznie powiększony węzeł chłonny pod pachą wycięty,wyniki dobre,biopsja piersi 2 razy dobra,niedawno wykryta została silna osteoporoza,mama jechała do Gdyni na spotkanie z doktor Onkolog,lecz pani d

Nie ma calosci tekstu pytania...
To co mozna zasugerować: sytuacja jest trudna, nie można ustalić rozpoznania, moze potrzebna jest biopsja kości (tu mógłby doradzić ortopeda lub neurochirurg).