Kosmetyki do pielęgnacji cery mieszanej

 prosze o porade jakie kosmetyki do mycia twarzy oraz zmycia makijarzu oraz jakie kremy do cery mieszanej w strefie T tłustawa.i jakie podklady do takiej cery prosze o firmy z bardzo dobrymi kosmetykami w razsadnej cenie.jak pozbyc sie wagrow czarnych i duzych porow.

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
pierwszym kierunkiem, który powinna Pani obrać w tym przypadku jest wizyta u kosmetyczki, która po obejrzeniu i oczyszczeniu cery dobierze odpowiednią pielęgnację domową. Na odpowiedni dobór kosmetyków wpływa nie tylko rozróżnienie skóra tłusta-mieszana, ale też stopień nawodnienia skóry, czy ilość i głębokość zmarszczek mimicznych. Polecam serię effaclar la roche possay do skóry wrażliwej.