Kosmetyki dobrane do cery naczynkowej

Witam. Niestety nie mam czasu na pójście do dermatologa i muszę prosić Państwa o pomoc w doborze kosmetyków. Otóż czego potrzebuję do pielęgnacji cery naczynkowej? Czytałem, że peeling enzymatyczny, krem do cery naczynkowej i coś do oczyszczania cera wrażliwa lub naczynkowa. Co będzie najlepsze do oczyszczenia żel, czy płyn micelarny? Czy na noc potrzebuję też kremu? Czytałem, że dobrze jest na noc nie nakładać kremu, ponieważ skóra wtedy naturalnie się natłuszcza. Dziękuję za pomoc.

Do cery naczynkowej dobrze sprawdzają się kosmetyki z dodatkiem arniki oraz rutozydów. Wzmacniają one bowiem naczynia krwionośne. Można tez stosować na noc serum z witaminą C.
Do zmywania proponuje łagodny żel do skóry wrażliwej i wodę. Co do płynu micelarnego to proszę go nigdy nie zostawiać na skórze np. na noc - po zmyciu skóry płynem micelarnym należy go zawsze dodatkowo zmyć wodą.

Skóra natłuszcza się cały czas produkując naturalne sebum. Kremy do cery naczynkowej należy nakładać 2 razy dziennie, po umyciu twarzy. Polecam kosmetyki Ruboril, można kupić również z filtrem 50+. Można również wspomóc się farmakologicznie preparatami z rutyną i witaminą C.