Kosmetyki lub tabletki przy alergii na słońce

Dzien dobry.Mam kolejne pytanie tym razem chodzi o alergie na slonce.Jakich kosmetykow ochronnych powinnam uzywac lub jakie tabletki sa w stanie mi pomoc tak abym mogla spokojnie sie opalac na wakacjach.Dodam ze niewielka dawka slonca mi nie szkodzi dopiero przy dluzszym przebywaniu na sloncu moje nogi i rece pokrywaja sie drobnymi krostkami ,ktore przy dalszym przebywaniu na sloncu zaczynaja swedziec.Prosze o pomoc.Dziekuje

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę stosować kremy z filtrem 50 oraz w okresie letnim tabletki z B-karotenem.

Pozdrawiam.