Kostne ograniczenie kanału kręgowego

Mam kostne ograniczenie kanału kręgowego w wym A-p ok 13mmTh1-2 i Th5-6 Th1-11 tylne przepukliny krążkówok 2mm modelujące worek oponowy C7-Th1obecnosc drobnej torbielki okołokorzeniowej.Trzony Th8 i Th9z cechami zmian degeneracyjnymi typ 1 wg Modica W odcinku L kręgosłupa cechy miernych przepuklin.Czy w związku z tą chorobą mogę starac się o rentę

Wszystko zależy od tego jakie ma Pani związane z tymi zmianami w kręgosłupie dolegliwości, jakie występują objawy i czy one ograniczają Pani możliwości pracy. Wniosek o rentę zawsze można złożyć jeśli uważa Pani, że ta choroba nie pozwala Pani wykonywać pracy.