Kostniak w zatoce szczękowej

Witam. Po długich perypetiach z lewą zatoka szczekowa okazało się,że jest w niej kostniak. Tak rozrosniety,że zatoce zostało 2 mm3 pojemności.Czy da się go wyciąć i przywrócić zatokę do stanu poprzedniego?Jeśli tak,to czy da się to zrobić endoskopowo,czy na chirurgii szczekowej?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty laryngologa. Po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych zostanie zaproponowane odpowiednie leczenie.