Kostnienie w obrąbku panewki stawu biodrowego

Witam serdecznie Moja mama ma 79 lat. Od niedawna boli ją noga i nie może chodzić. Zrobiliśmy RTG stawu biodrowego lewego. Następująco brzmi opis RTG: "Kostnienie w obrąbku panewki stawu biodrowego. Torbiele zwyrodnieniowe w głowie i szyjce kości udowej." Bardzo proszę powiedzieć o co dokładnie chodzi? I jak leczyć? Dziękuje

Dokładnie chodzi o to , co napisano! W wieku 79 lat może występować kostnienie w obrąbku panewki stawu biodrowego i mogą być torbiele w kościach. Proszę udać się do ortopedy , zż