Kosz leczenia kanałowego górnej czwórki

witam serdecznie ;-) ,ile mogę zapłacić za leczenie kanałowe górnej czwórki ? jest to dosc mały ząbek nie jakiś olbrzym , ile kosztuje dopłącenie do bialej plomby przy NFZ ?

Witam. Cena leczenia kanałowego nie zależy od wielkości zęba, lecz od ilości kanałów. Niestety górna czwórka mimo, że jest mała ma dwa kanały, cena leczenia takiego zęba zależy też od tego czy ząb jest zgorzelinowy, czy miazga jest jałowa. Proponuję udać się do dentysty a on udzieli szczegółowych informacji.