Koszmarne objawy po stosunku - co robić?

Mam bardzo poważny problem. Po stosunku bardzo boli mnie podbrzusze i odczuwam silne parcie na mocz. Kiedy idę do ubikacji i próbuje się załatwić, mocz leci a kiedy skończy czuję się tak, jakbym miała skurcze parte. Czasami wylatuje czop śluzowy (wydaje mi się, że to resztki spermy, ale czy to możliwe po 6 h do stosunku). Dodam, że mój narzeczony dochodzi we mnie (nie stosujemy zabezpieczeń mechanicznych). Dzisiaj kochaliśmy się rano, a brzuch dalej mnie boli i w dalszym ciągu mam wyżej wymienione objawy. Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prawdopodobną przyczyną opisanych objawów może być infekcja pęcherza i dróg rodnych, której objawy nasilają się po stosunku. Powinna się Pani zgłosić do lekarza ginekologa, zrobić badanie ogólne moczu oraz przykładać szczególną uwagę do higieny intymnej swojej i partnera przed stosunkiem. Ból w trakcie i po stosunku towarzyszyć może również pewnym schorzeniom ginekologicznym jak endometrioza czy torbiel jajnika. Może też być skutkiem niewłaściwej pozycji czy zbyt agresywnego charakteru stosunku. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać proszę się zgłosić do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie!