Koszmary po zażyciu tabletki na sen

Ja stwierdzilam, ze zawsze jak wezmę tabletke na sen nastepnej nocy mam straszne koszmary ,dlaczego tak sie dzieje???Mam 65 lat i czasem problem z zaśnięciem, Problem z tabletką zaobserwowałam parę lat temu.Proszę o ustosunkowanie się.

Warto zwrócić się do psychiatry i/lub psychologa i przyjrzeć tej tendencji. Byc może lekarz zdecyduje o zmianie lub odstawieniu leku. Psycholog pomoze zrozumieć przyczyny zaburzeń i koszmarów.

Witam serdecznie, to mogą być skutki uboczne tych tabletek. Proponowałbym spróbowanie specjalnych nagrań, które zapewniają dobry sen i odstawienie tabletek.
Takie specjalistyczne nagranie na bezsenność kosztuje 99,- zł.
Pozdrawiam i życzę doberj nocy