Koszmary przy nerwicy

Witam serdecznie. Mam problem, mam nerwicę, nie posiadam jako tako leków, często śnią mi się w nocy koszmary , np że mnie moja miłość zostawia dla innego lub mnie nie chce już, lub coś innego złego co sprawia że rano jestem niespokojny, ręce mi drżą i czuje się źle, czuje mętlik w głowie i mam tysiące myśli, nie wiem co robić czy zgłosić się do psychiatry po leki jakieś ? co prawda brałem leki już kiedyś na nerwicę. Co robić proszę o pomoc, koszmary mam bardzo często.

Szanowny Panie, to co Panu może pomóc, to psychoterapia, a nie leki. Leki tłumią objawy, ale nie dotykają przyczyny problemu. Jeśli chce się Pan wyleczyć, to wymaga to dererminacji i pracy nad sobą w terapii, leki to próba pójścia na skróty. Zachęcam Pana do zapoznania się z podejściem Metasystemowym, więcej informacji na stronie: www.pocieszka.pl oraz do artykułu Mileny Ksrlińskiej-Nehrebeckiej:
http://psychoterapia.natemat.pl/7837,dramat-jeza-na-szczotce

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej