Koszmary senne u niemowlaka

Czy jest to możliwe,ze moje 6tygodniowe dziecko ma koszmary senne? Jeśli nie to co moze byc powodem Jego naglego ataku placzu podczas snu,gdy jest najedzony ma sucho i "na oko" nic Go nie boli?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do specjalisty pediatry, który oceni czy ataki płaczu mają podłoże chorobowe. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.