Koszt i czas oczekiwania na wizytę u dietetyka w sprawie diety odchudzającej

Witam. Mam dużą nadwagę i chciałabym jej się pozbyć. Kiedy można umówić na wizytę i jaki jest koszt takiej porady. Anna O.

Dzień dobry! W celu ustalenia szczegółów konsultacji dietetycznej proszę o kontakt e-mail info@diet-coaching.xaa.pl lub telefoniczny 535-513-446
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Zdecydowanie zarówno koszty jak i czas oczekiwania na wizytę są bardzo indywidualne w rożnych punktach dietetycznych.

Jeżeli jest Pani zainteresowana spotkaniem w Warszawie zapraszam do kontaktu joanna.wasiluk@o2.pl udzielę wszelkich informacji odnośnie wizyt w moim gabinecie

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam,

Na wizytę u dietetyka proszę się udać do swojego rodzinnego miasta. Znając pacjentów robią oni zawsze wywiad środowiskowy w kwestii danego dietetyka ze swojego miasta i później umawiają się na wizytę;) nie powinno być problemu z czasem oczekiwania na wizytę. Ceny oczywiście są różne i zależna od danego gabinetu. To co mogę doradzić to przed przyjściem na wizytę proszę sobie zanotować na bieżąco to co było spożywane w ciągu 3 ostatnich dni, pory tych posiłków, sposoby ich przygotowania - zgodnie z własnym sumieniem - wiadomo, że robi się to dla siebie, a nie dla dietetyka więc nie ma co ukrywac nawet najdrobniejszych przewinień. Życzę powodzenia!