Koszt korekty blizny po cesarskim cięciu

jestem 17 lat po cesarskim cięciu,chciała bym się dowiedzieć czy jest możliwa korekta blizny i jaki jest jej koszt,dodam że w ciazy bardzo duzo przytyłam bo az 30 kg...,

Witam,

Wszystko zależy od stanu miejscowego, jeśli jest to tylko blizna, to koszt korekcji samej blizny to ok 1500 PLN. Jeżeli dochodzi do tego zabieg plastyki powłok brzusznych to jest to już całkowicie inna operacja i inny koszt ok. 8000-12000 PLN.