Koszt nieoperacyjnego leczenia żylaków

czy mozna leczyc nie operacyjnie zylaki ile kosztuje taki zabieg czy mozna starac sie o dofinansowanie na nie operacyjne leczenie zylakow jakie tabletki lub masc jest najlepsze na zylaki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do chirurga naczyniowego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowania. Jeżeli są nieoperacyjne, zalecenia zostaną odpowiednio ustalone do postępowania bez operacji. Lekarz przedstawi wszystkie możliwe opcje terapeutyczne.

Osobiście proponuję zbieg DGHAL (metoda Morinagi) - technika do sprawdzenia w necie. Koszt zależny od ośrodka. W moim ośrodku w Kaliszu 3000 pln - 3500 pln (koszt całego przedsięwzięcia).