Koszt operacji plastycznej powłok brzucha

Witam Panie doktorze.Mam 36 lat,urodzilam dwojke dzieci i niestety moj brzuch nie wyglada ciekawie.Mam 180cm i brzydka nie jestem,ale wstydze sie rozebrac przed mężczyzną.Chciałabym sie poddac plastyce powlok brzucha -ile taka kosztuje ,moze na NFZ by mi się udalo.Prosze o odp.Pozdrawiam Magdalena

Witam

Zabiegi estetyczne operacji powłok brzusznych zaczynają się od 9000-10000 PLN jeżeli jest to pełna abdominoplastyka. Niestety powyższe zabiegi, ze względu na swój charakter zabiegów estetycznych są wykonywane tylko prywatnie i nie są refundowane przez NFZ.

pozdrawiam