Koszt plomby

ja mam pytanie ile może kosztowac u pana plomba miedzy 6 a 7 zębem pytam ponieważ z prawej strony wlasnie w tym miejscy wykrusza mi sie plomba natomiast z lewej strony w tym samym miejscu zrobila mi sie dziura! i jest jest troche pracy!! z gory dziekuje i pozdrawiam Dorota

Witam
Koszt wypełnienia jest różny w zależności od użytego materiału i rozległości odbudowy zniszczonego zęba. Jeżeli chodzi o powierzchnię styczną pomiędzy szóstym a siódmym zębem, zabieg będzie kosztował od 150 zł.

Pozdrawiam
Paweł Ponichtera
www.czar-dent.pl