Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dapoksetyna (Priligy) a koszt tabletek

Zadam jeszcze jedno pytanie które mi się nasunęło w momencie studiowania Państwa odpowiedzi na temat przedwczesnego wytrysku. Z mojej wnikliwej analizy, zauważyłem że oryginalne tabletki Priligy (Dapoksetyna) kosztują około 400 zł za 3 tabletki. Jeden z lekarzy na forum napisał : "Preparat Dapoksetyna Pryligy na recepte 3 tab ok 90 zl." Są to słowa autorstwa Lek. Artura Jelińskiego, urologa z Gdańska. Na ile wiarygodne są te informacje? Czy Dapoksetyna to preparat zawarty w różnych tabletkach, nie tylko w Pryligy, i można ją otrzymać w różnej formie i, co za tym idzie, w różnej cenie? Czy może być tak, że tańsza Dapoksetyna będzie oznaczała niższą skuteczność leków i może stąd wynika różnica w cenie preparatów? Czy raczej jeśli lek zawiera Dapoksetynę to będzie on skuteczny? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
74 poziom zaufania

Prosze pana ceny nie wziolem z sufitu tylko od przedstawiciela .takie ceny as w gdansku i i w slupsku ,poniewa lek jest na sto procent to apteka moze sobie narzucic cene dowolna dla pennosci niech pan skontaktuje sie z producentem

0

Dapoxetin (Priligy) jest dostępny na recepty. W Poznaniu jest w dwu aptekach w cenie 99zł za opakowanie 3-tabl, w dawce 30mg. Nie powinno zażywać się go bez zalecenia lekarskiego, są różne niuanse przy stosowaniu. Nie każdy może używać ten preparat. Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy