Koszt usunięcia znamion barwnikowych

Witam, Interesuje mnie usunięcie znamion skórnych, pieprzyków. Jest ich 6: 2 na szyi, 2 na twarzy i 2 w niewidocznych normalnie miejscach, które kryją się pod koszulką. Interesuje mnie wstępna wycena (4 delikatnie odstają). Jestem z Warszawy. Pozdrawiam

Witam Panią
Bardzo trudno jest wycenic usunięcie zmian, których
sie nie ocenia. Przede wszystkim trzeba odpowiedzieć. Na pytanie czy konieczne jest usunięcie chirurgiczne z badaniem histopatologicznym ( 100 zł za 1 zmianę ). Napisze tak: przeciętnej wielkości zmiana skórna , niewymagająca badania hist- pat to koszt ok 250. Zł za zmianę. Zachęcam do odbycia konsultacji, w czasie której ustala sie cenę i metodę usunięcia zmiany.
Pozdrawiam.
Ewa Rybicka