Koszt wybielania zębów

Jaki jest koszt wybielenia zębów?
ponad rok temu

Ceny wahają się od ok 500-1000 zł(jeśli chodzi o wybielanie "lampą").W naszym gabinecie to koszt 600zł -jesteśmy autoryzowanym gabinetem BEYOND i produktów tej firmy używamy.

Witam, cena wybielania zębów zależy zdecydowanie od metody i z pewnością od gabinetu, w którym jest ono przeprowadzane. Ceny wahają się od 100 do 1000 złotych. Ostateczna cena jak wspomniałam kształtuje się indywidualnie. Pozdrawiam I. Sokólska.

Witam. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależne od metody, jakości preparatu i prestiżu gabinetu. Wahają się średnio od 250 zł. nawet do 1000 zł. Inne ceny obowiązują w Warszawie a inne w małym mieście. Pozdrawiam. Krystyna Pikała

W zależności od wybranej metody wybielania. Wybielanie lampą kosztuje 1000 zł, wybielanie nakładkowe z nakładkami wykonanymi indywidualnie kosztuje 800 zł.