Koszt wymiany wszystkich zębów u 22-latka

Witam mam 22 lata. Moje zęby są w stanie krytycznym. Pomimo leczenia i wszystkich innych zabiegów nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Od 2 lat niewychodze z domu bez środków przeciw bólowych. Myślę o wyrwaniu całego uzębienia i wstawieniu sztucznych zębów. Jest taka możliwość w Polsce?? Jaki jest koszt? Czy znajdę kogoś kto się tego podejmie? To już jest ostateczności. Robiłem wszystko co mogłem by żyć normalnie lecz nie mogę. Odwiedziłem dziesiątki dentystów i lekarzy. Nic nigdy nie pomogło.. Proszę o radę co mam robić.

Po pierwsze - radzę radykalnie zmienić dietę na przeciwzapalną - np GAPS lub ketogeniczną. Po drugie, dokładnie zdiagnozować swój stan - wadę postawy, asymetrię czaszkowo zgryzową, zaburzenia metabolizmu itd. A potem podejmować decyzje co do planu dalszego postępowania. Pozdrawiam