Koszty liposukcji podbródka

Witam. Chciałabym się zorientować jaki jest koszt liposukcji podbródka? Jestem szczupłą osobą (niecałe 50kg) i chętnie pozbyłabym się podwójnego podbródka.

Koszt VaserLipo podbródka w Klinice Ars Estetica we Wrocławiu to 3000 zł. Istnieją również inne metody poprawy estetyki okolicy podbródka, np. zabieg Ulthera. Najlepszą dla Pani metodę dobiera się w trakcie konsultacji.