Kraniotomia czołowa po napadzie padaczki

Witam, mam 35 lat jestem po uogólnionym napadzie padaczki- jednorazowo jak do tej pory, bedącej wynikiem kraniotomii czołowej ,-Badanie wykonane w czuwaniu. Duza liczba bioartefaktów mrugania. Czynność podstawowa alfa 8,8 - 9,3-10,0Hz 16-36 uV obecna, przemieszana z dużą ilością czynności podstawowej theta 7,6-7,8 Hz 15-21 uV. RZ obecna, prawidłowa. HW i FS bez patologicznego wpływu na zapis. Zapis EEG nieprawidłowy. Czynność podstawowa alfa przemieszana dużą ilością czynności podstawowej theta.

Witam! Opisane zmiany w czynności bioelektrycznej mózgu mogą predysponować do występowania kolejnych napadów padaczki. Proszę zgłosić się do neurologa który wdroży odpowiednie leczenie.