Krążki międzykręgowe na poziomach C3/C4 oraz C5/C6 są węższe, co sugeruje dyskopatię

Witam, miałem wypadek samochodowy. Po wypadku zrobiony rezonans, poniżej skrót: Spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej. Krążki międzykręgowe na poziomach C3/C4 oraz C5/C6 są węższe co sugeruje dyskopatię. Na poziomie C3/C4 stwierdza się płaską przepuklinę jądra miażdżystego w kierunku kanału kręgowego wielkością 0,24cm. Na poziomie C5/C6 stwierdza się płaską przepuklinę jądra miażdżystego w kierunku kanału kręgowego wielkością 0,25cm. Czy z powyższym mogę zaczac trenowować boks tajski?

Uszkodzenie jest istotne. Polecam zacząć od uprawiania łagodniejszego sportu. Istnieje ryzyko uszkodzeń neurologicznych.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki