Kręcenie w głowie, duszności, pękające oczy, burczenie w brzuchu

Witam, przez około 2 miesiące utrzymywał mi się kaszel po chorobie, zrobił się przewlekły. Przez ten czas brałem tabletki na kaszel i dostałem przepisane tabletki na alergie, kaszel nie chciał ustępować a właściwie dostałem silną padaczkę po braniu leków już 1,5 mies. Odstawiłem te leki i kaszel nagle szybko ucichł jednak pojawiły mi się dolegliwości jak kręcenie w głowie, duszności, pękające oczy, burczenie w brzuchu, uczucie zimna w głowie, szumy uszne. Dodam, że mam diplopię i nerw uszkodzony

Od kiedy uszkodzenie nerwu?? i diplopia ??
Czy były już poprzednio konsultacje neurologiczne i badania?? MRI?
Pozdrawiam