Kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy o fizjologicznej lordozie

Miałam niedawno robione zdjęcie rtg kręgosłupa i nie wiem czy to coś poważnego. Kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy o fizjologicznej lordozie, wygięty w lewo. Stwierdza soę wielopoziomowe obnizenie wysokości tylnego odcinka przestrzeni m-k, zwłaszcza nasilone na poziomie VL4/VL5 i VL5/VS1. Na poziomie VL4/VL5 objaw próżniowy. Ponadto zaawansowane zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w postaci sklerotyzacji i nierównego zarysu blaszek granicznych trzonów kregów oraz osteofitów na przednich krawędziach trzonó

Opisane zmainy zwyrodnieniowe wielopoziomowe i skolioza
Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam