Kręgosłup szyjny o zniesionej fizjologicznej lordozie z ustawieniem kyfotycznym

Witam bardzo proszę o interpretację wyniku MR kręgosłupa szyjnego. Kręgosłup szyjny o zniesionej fizjologicznej lordozie z ustawieniem kyfotycznym. Na poz C4/C5 tylny obrys tarczy znosi rezerwe płynowa przednią kanału kręgowego. Reszta opisu w normie. Z góry dziękuję .

Wyniki badań obrazowych odnosi się do badania fizykalnego i wywiadu. W innym przypadku jest to tylko opinia neurologa na temat obrazu który widzi na monitorze komputera.