Kręgozmyk a stabilizacja kręgosłupa

Witam,mam pytanie czy stabilizacja kręgosłupa to ostatecznośc przy kręgozmyku o 1/4 grubości trzonu z uszkodzeniem nerwów lewej strony.Mam ból od kilku miesiecy,bywa tak ,że tracę równowagę,pośladek boli z promieniowaniem do stopy,ostatnio tez zauważyłam,że więcej się garbię ,gdyż wyprost powoduje ból.Dylemat polega na tym,ze drugi dzien tak mocno nie boli a w poniedziałek mam iśc na oddział.Głupieje czy dobrze robię idąc na operację???

Lek. Tomasz Budlewski

Powiem tak, że lekarz badający ma najlepszy obraz stanu klinicznego pacjenta i może zaproponować najlepsze jego zdaniem leczenie. Jeżeli lekarz sądzi, że najlepszym wyborem dla Pani jest operacja to zbytnio bez badania lekarskiego nie można się sprzeciwiać.