Krem na suchą skórę wokół nosa, na czole i za uszami

Mam suchą skórę wokół nosa, na czole jak również za uszami. Ze względu na chorobę serca używam różne tabletki, które mają wewnątrz różne składniki jak np. Phenoprocouman, wapno i inne. Uprzejmnie proszę podać mi nazwy kremu, które mogę w tym przypadku używać. Uprzejmie dziękuję.

Witaj, polecam:
1. Fitomed- krem tlusty tradycyjny- znajdzie go Pan w sklepach ziołowych lub drogeriach
2. Oxedermil- krem do twarzy z 5% mocznikiem- do kupienia w aptekach
3. Flos- Lek - EMOLEUM regenerujący krem ochronny - raczej w aptekach
4. Kermuren 10- krem z 10% mocznikiem- apteczny.

Dodatkowo przyda się spozywanie tradycyjnego tranu- ma bardzo dobre właściwości regenerujace dla skóry i wzmacnia układ krwionośny.
Pozdrawiam- Agnieszka