Krem nawilżający łagodzący świąd

Dzień dobry. Pytanie do lekarzy dermatologów, możecie polecić jakiś krem nawilżający, łagodzący pieczenie i swędzenie, a jednocześnie nie wpływający na wyniki badań laboratoryjnych skóry. Taki żeby można było go odłożyć dzień dwa przed badaniami i żeby nie było po nim śladu i żeby był w miarę nie drogi. Dziękuje.

Krem Balneum Optiderm nawilża, skutecznie zwalcza swędzenie, nie zaburza wyników badań (posiewu) - spełnia prawie wszystkie te warunki. Poza ceną, niestety. Żaden z tanich kremów nie jest tak skuteczny.