Kremowe narośle na oku

Witam mój narzeczony ma 33 lata wczesniej zadałam juz takie pytanie ale teraz znalazłam zdjecie https://i.abczdrowie.pl/imageCache/gallery/08/b0/00/4fbcf6acb3417a4755000b80/wyt8_ostra-jaskra-w648.jpg mój nażeczony ma takie coś w oku na twardówce jak ta pani w lewym oku na tym co jest jaśniejsze. Ma takie właśnie cos na twardówce jakby kremowe narosle dokładnie takie jak na tym zdjeciu tylko ze mniejsze na godzinie 9 ma to juz długi czas co to moze byc ma to o wiele mniejsze niz na tym zdjeciu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Samo zdjęcie niewiele wnosi, lekarz okulisty musi obejrzeć oczy w odpowiednim urządzeniu.